Kontakta oss

LEDNING

Jan Malmberg

Jan Malmberg

VD

026-17 99 33

jan.malmberg@skfab.se

INFORMATION

Ulrica Kjellman

Ulrica Kjellman

VD-assistent

026-17 90 88

ulrica.kjellman@skfab.se

KUNDTEAM - försäkringsärenden & skador

Clas Herbring

Clas Herbring

Chef Risk Management

026-17 80 43

clas.herbring@skfab.se

Sofia Carlsson

Sofia Carlsson

Kundansvarig / Försäkringsjurist

026-17 26 10

sofia.carlsson@skfab.se

Rune Herrgård

Rune Herrgård

Skadeansvarig / Risk Manager

026-17 81 72

076-803 30 57

rune.herrgard@skfab.se

Ulrica Kjellman

Ulrica Kjellman

Systemansvarig Insman Kundevent /Konferenser

026-17 90 88

ulrica.kjellman@skfab.se

COMPLIANCE / HR

Roger Nyman

Roger Nyman

Compliance Officer / HR Manager

026-17 23 31

roger.nyman@skfab.se

EKONOMI

Rita Galanti

Rita Galanti

Ekonomichef

026-17 84 61

rita.galanti@skfab.se

Chatrine Karlsson

Chatrine Karlsson

Ekonomiassistent

026-17 80 71

chatrine.karlsson@skfab.se

Therese Carlsson

Therese Carlsson

Ekonomiassistent

Arbetar deltid

026-17 90 49

therese.carlsson@skfab.se

Jenny Krause

Jenny Krause

Account Manager

FÖRÄLDRALEDIG